TEKUTÁ MÝDLA

Řada tekutých mýdel, balených pouze do 5 l kanystrů.

TEKUTÉ MÝDLO
PREMIUM

s heřmánkem jitrocelem a panthenolem

Tekuté mýdlo HERBAVERA PREMIUM s glycerinem, vitamíny a s krémovými přísadami je vysoce kvalitní přípravek pro denní mytí rukou. Pokožku myje účinně a díky glycerinu a dermatoprotektivním přísadám i šetrně. Vitamíny A, E a D-panthenol s krémovými přísadami pokožku ošetří a urychlí její regeneraci. Zvýšený obsah aktivních mycích látek umožňuje nižší dávkování mýdla a tím i lepší ekonomické využití.

Obsah: 5000 ml
Objednací kód: 3079

Účinné látky: glycerin, vitamíny A, E a D, krémové přísady

TEKUTÉ MÝDLO
KRÉMOVÉ

s kolagenem

Bylinné tekuté mýdlo krémové HERBAVERA s kolagenem, je jemný a šetrný prostředek na mytí rukou a pokožky celého těla. Kolagen a panthenol účinně pomáhají při regeneraci pokožky a udržují ji vláčnou. Krémové složky zabraňují vysušování pokožky.

Obsah: 5000 ml
Objednací kód: 3073

Účinné látky: kolagen, panthenol, krémové přísady

TEKUTÉ MÝDLO
KRÉMOVÉ

s mandlovým olejem

Bylinné tekuté mýdlo krémové HERBAVERA s mandlovým olejem je jemný a šetrný prostředek na mytí rukou a pokožky celého těla. Mandlový olej a panthenol účinně pomáhají při regeneraci pokožky a udržují ji vláčnou. Krémové složky zabraňují vysušování pokožky.

Obsah: 5000 ml
Objednací kód: 3074

Účinné látky: mandlový olej, panthenol, krémové přísady

TEKUTÉ MÝDLO
KRÉMOVÉ

s vanilkou a medem

Tekuté mýdlo MED a MANDLE je jemné tekuté mýdlo pro mytí rukou v kancelářích, zdravotnických a stravovacích zařízeních a je vhodné i do výrobních provozů. Med a mandlový olej pokožku ošetří a snižují její vysušování. Na rukou zůstává příjemná vůně medu. Mýdlo je vhodné pro použití v dávkovačích.

Obsah: 5000 ml
Objednací kód: 3072

Účinné látky: mandlový olej, med, vanilka, krémové přísady

TEKUTÉ MÝDLO
PROFILINE

s měsíčkem a glycerinem

Tekuté mýdlo s měsíčkem a glycerinem je určeno pro běžné mytí rukou ve výrobních provozech, kancelářích, zdravotnických zařízeních, stravovacích zařízeních ap. Svoji konzistencí je vhodné pro použití v dávkovačích mýdla. Měsíček lékařský a glycerin ošetřují pokožku rukou a snižují její vysušování.

Obsah: 5000 ml
Objednací kód: 3075

Účinné látky: měsíček, glycerin