PÉČE O RUCE A NOHY

MĚSÍČKOVÁ VAZELÍNA

s betakarotenem

Měsíčková vazelína je určená k důkladnému promaštění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku. Po aplikaci působí jako ochranná bariéra proti průniku škodlivin do kůže, zjemňuje kůži, snižuje popraskání a zvyšuje její odolnost. Měsíček lékařský je jedna z nejúčinnějších léčivek a má výborné účinky na regeneraci a ochranu pokožky. Betakaroten je přírodní antioxidant, chrání před působením volných radikálů a urychluje přirozené zhnědnutí pleti při opalování.

Obsah: 100 ml
Objednací kód: 3846

Účinné látky: měsíček lékařský, betakaroten

KONOPNÁ VAZELÍNA

s heřmánkem

Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku. Po aplikaci působí jako ochranná bariéra proti průniku škodlivin do kůže, zjemňuje kůži, snižuje popraskání a zvyšuje její odolnost. Konopný olej má velice příznivé účinky na regeneraci pokožky i při vleklých kožních problémech. Konopný olej je znám i dobrými výsledky při potlačení příznaků lupénky a atopických ekzémů. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regeneraci kožních buněk a obnovují ochrannou barieru kůže.

Obsah: 100 ml
Objednací kód: 3845

Účinné látky: konopí, heřmánek

LEVANDULOVÁ VAZELÍNA

s mateřidouškou

Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku. Po aplikaci působí jako ochranná bariéra proti průniku škodlivin do kůže, zjemňuje kůži, snižuje popraskání a zvyšuje její odolnost. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regeneraci kožních buněk a obnovují ochrannou barieru kůže.

Obsah: 100 ml
Objednací kód: 3847

Účinné látky: levandule, mateřidouška

KOSMETICKÁ VAZELÍNA

medicinální kvalita

Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Je čistá bez obsahu bylinných výtažků nebo jiných aktivních látek.

Obsah: 100 ml
Objednací kód: 3850

Účinné látky: bez aktivních látek