OLEJOVÉ LÁZNĚ DO KOUPELE

Co může být lepšího, než po chladném nebo mrazivém dni nechat odpočinout své tělo v teplé olejové lázni. právě pro tyto okamžiky jsou vhodné Olejové lázně WELLNESS s obsahem bylin

OLEJOVÁ LÁZEŇ DO KOUPELE ANTISTRESS

s konopím a meduňkou

Konopná olejová lázeň s panthenolem má blahodárný účinek na nervovou soustavu při vnitřním nepokoji, tělesném a duševním přetížení. Koupel v lázni s uklidňující vůní meduňky a máty, v zeleném barevném opojení, pomáhá přestát neklid pracovního vypětí a přpraví Vás na další den. Lázeň obsahuje speciální olejovou přísadu, která ulpívá v tenké vrstvě na pokožce a zabraňuje jejímu vysušování. Konopný olej podporuje regeneraci kůže i při vleklých dermálních problémech. Doporučujeme koupel ve vodě o teplotě 36 - 38 °C, po dobu 15 - 20 minut.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3515

Účinné látky: konopný olej, extrakt z meduňky

OLEJOVÁ LÁZEŇ DO KOUPELE EROTIC

s konopím a šalvějí

Konopná olejová lázeň s tajnou směsí bylin a panthenolem má osvěžující účinky a je skutečnou vzpruhou pro Vaše tělo. Koupel v této eroticky voňavé lázni navodí příjemnou smyslnou náladu a bude dobrým počátkem příjemného prožití večera. Lázeň obsahuje speciální olejovou přísadu, která ulpívá v tenké vrstvě na pokožce a zabraňuje jejímu vysušování. Konopný olej podporuje regeneraci kůže i při vleklých dermálních problémech. Doporučujeme koupel ve vodě o teplotě 36 - 38 °C, po dobu 15 - 20 minut.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3516

Účinné látky: konopný olej, šalvěj, santalové dřevo

OLEJOVÁ LÁZEŇ DO KOUPELE RELAX

s konopím a eukalyptem

Konopná olejová lázeň s panthenolem napomáhá relaxaci a dodává energii po namáhavém dni. Uklidňující modř vody a aktivní eukalyptové vůně jsou opravdovým balzámem pro Vaši mysl i tělo. Eukalyptová silice a tea tree oil mají antiseptické a hojivé účinky a uvolňují dýchací cesty. Lázeň obsahuje speciální olejovou přísadu, která ulpívá v tenké vrstvě na pokožce a zabraňuje jejímu vysušování. Konopný olej podporuje regeneraci kůže i při vleklých dermálních problémech. Doporučujeme koupel ve vodě o teplotě 36 - 38 °C, po dobu 15 - 20 minut.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3517

Účinné látky: konopný olej, eukalyptus