TĚLOVÁ MLÉKA

Tělová mléka Herbavera jsou vynikajícím prostředkem pro péči o pokožku celého těla. Dokonale hydratují nejen po koupeli, ale i po pobytu na slunci a intenzivním opalování.

GRANÁTOVÉ TĚLOVÉ MLÉKO

s bambuckým máslem

Tělové mléko pro dokonalé ošetření a relaxaci pokožky celého těla. Opojná vůně granátového jablíčka Vám zpříjemní celý den i noc, bude si Vás přímo hýčkat. Granátové jablíčko má výborné účinky na pleť, obsahuje ovocné AHA kyseliny a výborně regeneruje. Bambucké máslo chrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí, regeneruje ji a hydratuje, zvyšuje elasticitu a zpomaluje proces stárnutí. Včelí vosk pokožku zjemní, zvláční a vytvoří ochranný film, který udrží pleť dlouhodobě vláčnou a účinně ochráněnou před volnými radikály. Glycerin poomáhá hydrataci pokožky a zanechává pocit vlhkosti.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3123

Účinné látky: granátové jablko, bambucké máslo, glycerin

KONOPNÉ TĚLOVÉ MLÉKO

s včelím voskem a glycerinem

Konopné mléko s včelím voskem a glycerinem pro ošetření problematické a citlivé pleti. Konopný olej obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin , tak důležitých pro zdravý vývoj pokožky. Konopný olej má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin a tokoferolu (vitamín E) a fytosterolů. V přípravcích HERBAVERA je používán konopný olej lisovaný za studena, který si zanechává maximum biologických látek a má velice příznivé účinky na pokožku a její regeneraci. Včelí vosk spolu s osvědčenou směsí bylin zesiluje a obnovuje ochrannou bariéru kůže a tím zvyšuje její odolnost proti vnějšímu narušení.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3124

Účinné látky: konopný olej, včelí vosk, glycerin