SPRCHOVÉ GELY

SPRCHOVÝ GEL
SPORT ACTIV

s citrusy a chmelem

Sprchový gel Sport Activ s citrusy a chmelemje určen pro ty, kteří zastávají aktivní životní styl a to samé očekávají od sprchového gelu.Jemné složení s krémovou přísadou dokonale umyje a ošetří pokožku, přípravek je možné použít i pro mytí vlasů. Obsah citrusů Vás nabudí do nového dne a dokonale osvěží pokožku. Chmel naopak zklidňuje a napomáhá kvalitní regeneraci. Kombinace konopného oleje a konopných výtažků pomáhá ošetřit pokožku. Zvýšený obsah aktivních látek zaručuje dokonalou pěnivost, umytí a rozetření po celém těle.

Obsah: 250 ml
Objednací kód: 3855

Účinné látky: citrusy, hmelový extrakt, konopný olej, konopný extrakt

SPRCHOVÝ GEL
RELAXAČNÍ

s granátovým jablkem a arganem

Sprchový gel relaxační s granátovým jablkem a arganem je výborný přípravek pro dokonalé umytí a ošetřemí pokožky celého těla, ale i vlasů. Granátové jablko má výborné účinky na pokožku a pleť, obsahuje ovocné AHA kyseliny, čímž výborně regeneruje. Arganový olej pokožku účinně hydratuje, vyživuje a zvyšuje její elasticitu. Kombinace konopného oleje a konopných výtažků pomáhá ošetřit pokožku. Zvýšený obsah aktivních látek zaručuje dokonalou pěnivost, umytí a rozetření po celém těle.

Obsah: 250 ml
Objednací kód: 3856

Účinné látky: granátové jablko, arganový olej, konopný olej, konopný extrakt

SPRCHOVÝ GEL
REGENERAČNÍ

s konopným olejem a glycerienm

Konopný sprchový gel regenerační je výborný přípravek pro dokonalé umytí celého těla, včetně vlasů. Zvýšený obsah konopí ve formě konopného oleje a konopných výtažků zlepšuje regeneraci pokožky a spolu s krémovými přísadami snižují jeji vysušování. Glycerin vylepšuje hydrataci pokožky a zanechává ji vláčnou. Zvýšený obsah aktivních látek zaručuje dokonalou pěnivost, umytí a rozetření po celém těle.

Obsah: 250 ml
Objednací kód: 3857

Účinné látky: konopný olej, konopný extrakt, glycerin

3K, s. r. o., Trnová 24, 252 06 Davle, tel.: 608 075 010, info@herbavera.cz