VLASOVÉ KŮRY, ZÁBALY A KONDICIONERY

KONOPNÁ VLASOVÁ KŮRA

pro zvětšení objemu vlasů

Oplachová kúra pro regeneraci a zvětšení objemu vlasů, pro ošetření unavených, poškozených, ba i zplihlých vlasů. Vlasy jsou po ošetření zdravě lesklé, vláčné a dají se snadno rozčesávat.

Pšeničné klíčky vlas vyživí a posílí, konopný olej napomáhá regeneraci a zacelení vlasů, směs léčivek pocházejících z českých luhů a hájů obsahuje jen ty byliny s nejlepšími a pokoleními prověřenými účinky na vlasy.

Vlasová kúra je ve svém složení výsledkem toho nejlepšího z přírody a vysoce účinných, uměle získávaných látek.

Obsah: 250 ml
Objednací kód: 3911

Účinné látky: konopný olej, pšeničné klíčky

KONOPNÝ VLASOVÝ ZÁBAL

pro zvětšení objemu vlasů

Oplachový zábal na vlasy poškozené po barvení a trvalé, pro ošetření vlasů unavených neustálým chemickým a tepelným namáháním. Vlasům se po ošetření postupně navrací pružnost a síla, ztrácí sklony k lámání, třepení a zeslabování.

Tekutý keratin dokonale vyplňuje poškození vlasů, aloe vera vlasy zvlhčuje, zvláčňuje a snížuje jejich lámavost, konopný olej napomáhá regeneraci a zacelení vlasů, směs léčivek pocházejících z českých luhů a hájů obsahuje jen ty byliny s nejlepšími a pokoleními prověřenými účinky na vlasy.

Obsah: 250 ml
Objednací kód: 3912

Účinné látky: keratin, aloe vera, konopný olej

KOFEINOVÝ KONDICIONER

na podporu růstu vlasů a proti jejich nadměrnému padání

Kondicioner na vlasy s kofeinem, kopřivou a lopuchem je výborným pomocníkem na podporu růstu vlasů. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a významnym způsobem podporuje jejich růst. Společně s extrakty kopřivy a lopuchu snižuje nadměrné vypadávání vlasů.

Po předchozím umytí vlasů se kondicioner vmasíruje do vlhkých vlasů a po zhruba dvouminutovém působení se opláchne. Použití kondicioneru chrání Vaše vlasy do dalšího umytí a usnadňuje jejich rozčesávání.

Obsah: 550 ml
Objednací kód: 3068

Účinné látky: kofein, extrakt kopřivy a lopuchu, D-panthenol

ARGANOVÝ KONDICIONER

hydratační s keratinem

Kondicioner na vlasy s arganovým olejem, keratinem a směsí bylin je určen pro intenzivní péči a ochranu vlasů. Arganový olej ošetří vlasy od kořínků až ke konečkům vlasů.

Lze jej použít na všechny typy vlasů. Má blahodárné hydratační účinky. Kondicioner lehce vmasírujte do vlhkých vlasů až ke kořínkům, nechte působit a po 2 minutách opláchněte.

Obsah: 550 ml
Objednací kód: 3067

Účinné látky: arganový olej, keratin, směs bylinných extraktů

3K, s. r. o., Trnová 24, 252 06 Davle, tel.: 608 075 010, info@herbavera.cz