TĚLOVÉ A PLEŤOVÉ KRÉMY

KRÉM
S KOZÍM MLÉKEM

s vitamíny

Tělový a pleťový krém se sušeným kozím mlékem. Kozí mléko obsahuje vysoké procento nenasycených mastných kyselin, bílkovin a proteinů. Dále obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B6, B12, vápník, fosfor, draslík, hořčík, zinek. Krém s kozím mlékem intenzivně hydratuje, vyživuje a regenruje pokožku těla a viditelně ji změkčuje. Pokožka zůstává hydratovaná a příjemně vláčná během celého dne.

Obsah: 150 ml
Objednací kód: 3872

Účinné látky: Kozí syrovátka, kokosový olej, aloe vera, vitamíny

MANDLOVÝ TĚLOVÝ
A PLEŤOVÝ KRÉM

s bambuckým máslem

Mandlový tělový a pleťový krém pro každodenní péči pro normální a zralou pokožku. Mandlový olej má schopnost pronikat hluboko do jednotlivých vrstev pokožky. Kokosové máslo má hydratačníúčinky, dobře se roztírá i vstřebává. Coenzym Q10 spolu s vitamíny A a E podporuje metabolismus kůže, snižuje nepříznivé vlivy životního prostředí.

Obsah: 150 ml
Objednací kód: 3873

Účinné látky: mandlový olej, kokosový olej, bambucké máslo, vitamíny A a E, Coenzym Q10

ARGANOVÝ TĚLOVÝ
A PLEŤOVÝ KRÉM

s aloe vera a kyselinou hyaluronovou

Arganový tělový a pleťový krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou. Arganový olej má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, vitamínu E a antioxidantů, které přirozeně chrání pokožku. Přiznivě působí na tvorbu kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v lidském těle, váže na sebe vodu a přispívá tak k optimalizaci hydratace tkání.

Obsah: 150 ml
Objednací kód: 3870

Účinné látky: Arganový olej, kokosový olej, aloe vera, kyselina hyaluronová

KONOPNÝ TĚLOVÝ
A PLEŤOVÝ KRÉM

s rakytníkem

Konopný tělový a pleťový krém s rakytníkem, včelím voskem a glycerinem pro ošetření problematické a citlivé pleti. Konoppný olej a výtažkyobsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin a kanabinoidů důležitých pro zdravý vývoj pokožky. Včelí vosk zesiluje a obnovuje ochrannou bariéru kůže. Rakytník je přírodní zásobník blahodárných vitamínů.

Obsah: 150 ml
Objednací kód: 3871

Účinné látky: konopný olej, kokosový olej, konopné výtažky, rakytník, včelí vosk a glycerin

3K, s. r. o., Trnová 24, 252 06 Davle, tel.: 608 075 010, info@herbavera.cz