TĚLOVÁ MLÉKA

TĚLOVÉ MLÉKO
MANDLOVÉ

s coenzymem Q10 a bambuckým máslem

Tělové mléko s mandlovým olejem a Q10 je léty prověřený tradiční výrobek pro péči o pokožku celého těla. Mandlový olej má schopnost pronikat hluboko do jednotlivých vrstev pokožky, kde působí jako vnitřní výživa i několik dní po aplikaci. Kokosové máslo má hydratační účinky, dobře se roztírá i vstřebává. Coenzym Q10 spolu s vitamíny A a E a osvědčenou směsí bylin podporuje metabolismus kůže a snižuje nepříznivé vlivy životního prostředí.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3125

Účinné látky: mandlový olej, coenzym Q10, vitamína A a E, bambucké máslo

TÉLOVÉ MLÉKO
S KOZÍM MLÉKEM

a bylinnými výtažky a vitamíny

Tělové mléko se sušeným kozím mlékem a obsahem bylinných výtažků. Kozí mléko obsahuje vysoké procento nenasycených mastných kyselin, bílkovin a proteinů. Dále obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B6, B12, vápník, fosfor, draslík hořčík a zinek. Díky tomuto složení je vynikající pro péči o podrážděnou, suchou a sluncem podrážděnou pokožku celého těla. Tělové mléko s kozím mlékem silně hydratuje, vyživuje a regeneruje. Viditelně pokožku zjemňuje a změkčuje, čímž zůstává hydratovaná a vláčná během celého dne.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3127

Účinné látky: sušené kozí mléko, bylinné výtažky, spektrum vitamínů, bílkovin a proteinů

TĚLOVÉ MLÉKO
KONOPNÉ

a bylinnými výtažky

Konopné tělové mléko s rakytníkem, včelím voskem a glycerinem pro ošetření problematické a citlivé pleti. Konopný olej a výtažky obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin a kanabinoidů důležitých pro zdravý vývoj pokožky. Včelí vosk zesiluje a obnovuje ochrannou bariéru kůže. Rakytník je přírodní zásobník blahodárných vitamínů.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3124

Účinné látky: konopný olej, konopný extrakt, rakytník, včelí vosk, glycerin

TÉLOVÉ MLÉKO
ARGANOVÉ

s kyselinou hyaluronovou

Arganové tělové mléko s aloe vera, kyselinou hyaluronovou a směsí bylin. Arganový olej má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, vitamínu E a antioxidantů, které přirozeně chrání pokožku. Příznivě působí na tvorbu kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v lidském těle a váže na sebe vodu a přispívá tak k optimalizaci hydratace tkání.

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3126

Účinné látky: arganový olej, kyselina hyaluronová, aloe vera, měsíček lékařský

TĚLOVÉ MLÉKO
CELUSTOP

s pomerančem a břečťanem

Celustop tělové mléko s komplexem bylinných výtažků - listnatce pichlavého, citronovníku, zlatobýlu obecného, kozince blanitého, pomeranče a břečťanu - napomáhají snížit projevy celulitidy, tonizují ochablou pokožku a snižují efekt pomerančové kůry. Účinné látky v komplexní složce CELUSTOP a výtažek z břečťanu zlepšují prokrvení pokožky. Vyšší prokrvení pokožky způsobuje její napnutí, zpevnění a zvýšení její pružnosti.

Celustop tělové mléko je vhodné denně intenzivně vmasírovat na postižená místa a nechat působit aktivní látky obsažené v komplexu CELUSTOP. 

Obsah: 400 ml
Objednací kód: 3128

Účinné látky: pomeranč, břečťan, CELUSTOP - listnatec pichlavý, citronovník, zlatobýl obyčejný, kozinec blanitý

3K, s. r. o., Trnová 24, 252 06 Davle, Tel.: 608 075 010, info@herbavera.cz